Jesteś tutaj: Campus France

Campus France

Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencja Campus France, we współpracy z polskimi uczelniami oraz siecią Alliances Françaises w Polsce zapraszają na « Dni Campus France w Polsce- Studia we Francji », które zorganizowane zostaną 6 grudnia 2016 roku w Katowicach w sali sympozjalnej II na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. W programie wydarzenia zaplanowano: przedstawienie Agencji Campus France i studiów we Francji, prezentację oferty stypendialnej rządu francuskiego i portalu „Club France Pologne”, przedstawienie oferty edukacyjnej Instytutu Języków Romańskich i Translatoryki UŚ, Alliance Française w Katowicach, Instytutu Socjologii UŚ i Akademickiego Centrum Sukcesu, a także prezentacje firm francuskich z regionu Śląska.

Dni Campus France adresowane są głównie do licealistów oraz studentów zainteresowanych studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko- polskimi oraz nauką języka francuskiego w Polsce.