Jesteś tutaj: SeminariaWakład PAU "Polipragmazja i jatrogenia –narastające problemy medycyny" - 26 czerwca 2017 - pierwsze ogloszenie

PAU Logo

POLSKA AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI
Stacja Naukowa PAU w Katowicach
Komisja Nauk Przyrodniczych

W poniedziałek 26 czerwca 2017 roku , godz. 17-tej w Sali Audytoryjnej II ( parter ) w budynku Instytutu Fizyki , ul. Uniwersytecka 4, odbędzie się wykład w ramach „Cyklu Międzywydziałowych Wykładów z zakresu Nauk Przyrodniczych”, organizowanych przez Komisję Nauk Przyrodniczych, Stacji Naukowej PAU w Katowicach.
 Wykłady prowadzić będą najwybitniejsi naukowcy, których wyniki badań mają szerokie znaczenie i wpływ na inne dziedziny nauk przyrodniczych oraz znaczący oddźwięk ogólnoludzki.

Wykład pt.

"Polipragmazja i jatrogenia – narastające problemy medycyny"

wygłosi

prof. dr hab. n. med. Jan Duława