Kontakt

  • adres: Instytut Fizyki
    ul. 75 Pułku Piechoty 1
    41-500 Chorzów
  • tel: (0-32) 349-38-75
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jesteś tutaj: Studia

Kierownik projektu dr hab. Sebastian Pawlus ogłasza konkurs na stanowisko magistranta (1 pozycja) do realizacji projektu badawczego: Kiedy ciecze można określić jako proste? Badania metodą PVT i szerokopasmowej spektroskopii dielektrycznej wybranych materiałów asocjacyjnych i nie-asocjacyjnych w warunkach wysokiego ciśnienia.

Nazwa jednostki realizującej projekt/miejsce pracy: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii, Instytut Fizyki, Zakład Biofizyki i Fizyki Molekularnej.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo!

Uniwersytet Śląski prowadzi drugi nabór na stacjonarne studia II stopnia na letni semestr roku akademickiego 2016/2017. Rekrutacja trwa w dniach:
13.02.2017 – 18.02.2017 dla kierunków:

  • FIZYKA MEDYCZNA
  • FIZYKA TECHNICZNA

Informacje dla kandydatów:
rekrutacja.us.edu.pl
Internetowa rejestracja kandydatów:
irk.us.edu.pl

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna        

most logo br

MOST to program mobilności studentów i doktorantów. Od 1999 r. cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, umożliwiając studiowanie przez semestr lub cały rok akademicki na jednej z ponad dwudziestu, polskich uczelni partnerskich.

Czytaj więcej...
Free business joomla templates

Distributed by SiteGround