Jesteś tutaj: Ułatwiony dojazd do ŚMCEBI autobus linii 870

Ułatwiony dojazd do ŚMCEBI autobus linii 870

Od 1 kwietnia autobus linii 870 kursujący między Gliwicami a Katowicami zatrzymuje się na nowym, dodatkowym przystanku. W kierunku Gliwic - „Chorzów Nomiarki”, który zlokalizowany jest niedaleko Kampusu Śląskiego Międzyuczelnianego Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Chorzowie. W kierunku Katowic – „Chorzów Racławicka”.
  Teraz podróż autobusem do Katowic trwa 15 minut. Nowe przystanki ułatwią przemieszczanie się w tym kierunku mieszkańcom miasta oraz naszym studentom.

Przypominamy, że autobus linii 840 kursuje bez zmian, a jego przystanek zlokalizowany jest przy ulicy: 75 Pułku Piechoty.