Jesteś tutaj: Konkurs wzrostu kryształów 2016

Plakat kryształy 2016

Uaktualnienie regulaminu konkursu

Szanowni Państwo,
Uczestnicy III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wzrostu Kryształów dla Młodzieży Szkolnej

Komitet organizacyjny pragnie poinformować, że Regulamin III edycji Konkursu Wzrostu Kryształów dla Młodzieży Szkolnej został uaktualniony pod kątem zgodności z obowiązującą ustawą dotyczącą ochrony danych osobowych.
Bardzo prosimy o zapoznanie się z aktualnym, obowiązującym Regulaminem, który dostępny jest poniżej

Przepraszamy za aktualizacje podczas trwania konkursu, ale zostały one wprowadzone dla bezpieczeństwa uczestników konkursu i ich danych osobowych.
Do regulaminu dołączone zostało oświadczenie dotyczące wyrażenia zgody na przetwarzanie przez Uniwersytet Śląski danych osobowych uczestników konkursu i ich opiekunów, które w formularzu zgłoszeniowym nam Państwo powierzyliście. Bardzo prosimy o wydrukowanie oświadczenia osobno dla każdego uczestnika i opiekuna, podpisanie ich i przesłanie wraz z kryształem do Pracowni Dydaktyki Fizyki, ul. Uniwersytecka 4, 40-007 Katowice.

Jeśli kryształ został już do nas nadesłany bardzo prosimy o dosłanie w kopercie podpisanych oświadczeń. Jest to bardzo ważne, bez oświadczenia nie będziemy mogli opublikować danych na stronie konkursu ani przygotować odpowiednich dokumentów jeśli uczestnik znajdzie się w gronie laureatów. Dziękujemy za wyrozumiałość i sumienność.

Uaktualniony regulamin zawierający oświadczeniem

Więcej artykułów…