Jesteś tutaj: Seminarium "Recent advances in structural biophysics – life at atomic resolution" - prof. Zygmunt Derewenda - 9 grudnia 2016

Zapraszamy na seminarium jakie w dniu 9 grudnia (piątek) o godz. 16.00 wygłosi prof. Zygmunt Derewenda, członek polsko-amerykańskiej Komisji Fulbrighta. Wykład odbędzie się w SMCEBI w Chorzowie (sala zostanie podana na plakatach ogłoszeniowych).

Tematem wykładu będzie: Recent advances in structural biophysics – life at atomic resolution. (wykład odbędzie się w języku polskim).

Po wykładzie Pan Profesor chciałby spotkać się ze studentami studiów magisterskich biofizyki i fizyki medycznej, jako potencjalnych kandydatów do wyjazdu na studenckie staże naukowe do laboratoriów badawczych w USA.